Wyszukiwarka:
Bądź na bieżąco z promocjami:


Podziel się    

Kolejny eksperyment z zieloną kawą

W jaki sposób wybrać specyfik, co do którego będzie się miało pewność, że zapewni skuteczne odchudzanie? Jednym ze sposobów jest oparcie swojego wyboru o wyniki badań naukowych pokazujących, że dany produkt nie tylko obiecuje, jak szybko schudnąć, ale również gwarantuje proste odchudzanie. O kolejnym tego typu eksperymencie, któremu została poddana zielona kawa, piszemy w poniższym artykule.

Jedne z najnowszych badań, którymi została objęta zielona kawa, przeprowadził amerykański naukowiec z uniwersytetu w Scranton – Joe Vinsonas. Do eksperymentu zaprosił 8 mężczyzn i 8 kobiet z nadwagą w przedziale wiekowym 22-46 lat i podzielił ich na 3 grupy. Każda z osób otrzymywała tę samą dietę oraz w różnej kolejności raz podawano im wysoką dawkę ekstraktu z zielonej kawy, innym razem dużo niższą ilość tego specyfiku, a na kolejnym etapie wyłącznie placebo. Badani nie mogli przyjmować żadnych innych produktów na odchudzanie i musieli dostosować swoją dietę do warunków określanych przez założenia eksperymentu. Zadbano również o dwutygodniowe przerwy oczyszczające pomiędzy zmianą przyjmowanej dawki ekstraktu z zielonej kawy, aby mieć pewność, że wyeliminowano ją z organizmu.

Nawet 8 kg utraty wagi

Wyniki pokazały, że w każdej grupie szybkie odchudzanie następuje wówczas, gdy przyjmuje się ekstrakt z zielonej kawy w największej dawce, a najgorsze efekty osiągano w trakcie podawania badanym placebo. Eksperyment pokazał, że wszelkiego rodzaju zielona kawa, a więc również zielona kawa w tabletkach oraz zielona kawa w kapsułkach poprawia spalanie tłuszczu i zapewnia skuteczne odchudzanie. Co więcej, naukowcy nie zaobserwowali żadnych skutków ubocznych działania tego specyfiku, co również ma duże znaczenie, ponieważ bezpieczeństwo jest ważniejsze od tego, jak szybko schudnąć.

Bardzo optymistyczne są także dane pokazujące, że każdy z badanych schudł średnio o 8 kg, co w ich przypadku oznaczało utratę 1/10 masy ciała. Joe Vinsonas i jego koledzy nie potrafili jednak uściślić, dlaczego zielona kawa zapewnia tak proste odchudzanie, lecz przypuszczają, że tajemnica tego specyfiku tkwi w kwasie chlorogenowym. Zawierają go również tabletki  zielona kawa i kapsułki zielona kawa, dlatego jeżeli interesuje nas zielona kawa, warto po nie sięgnąć.

Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy

powrót

Podziel się    


freshweb.pl 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook google plus blog