Wyszukiwarka:
Bądź na bieżąco z promocjami:

Reguły zdrowego odżywiania


 
Jesteś na tej stronie - to pierwszy krok do uzyskania dobrej wagi. Kolejne mogą być równie proste. Od lat obserwujemy różne trendy odchudzania na świecie. Różne diety rewolucjonizują rynek, by za parę lat zostać powszechnie skrytykowanymi i uznanymi za szkodliwe. 
My przedstawimy tu zasady niezmienne od lat. Wszystkie są w 100% bezpieczne, nigdy nie doczekały się naukowej i medialnej krytyki. I wszystkie sprzyjają uzyskaniu i utrzymaniu zgrabnej sylwetki. Oto one:
 
- Ureguluj swój organizm. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz się głodzić. Unormuj godziny swoich posiłków i regularnie trzymaj się ich. Każde głodzenie się i omijanie posiłku, zmniejsza metabolizm. Być może znalazłeś się w tym kilogramie wagi, ponieważ rozchwiałeś Twój organizm różnymi dietami i teraz kurczowo trzyma się każdej otrzymanej kalorii? Wystarczy kilka tygodni regularnych posiłków, a Twój organizm znów poczuje się bezpiecznie i odwdzięczy się lepszą przemianą materii. Jedzenie regularne sprzyja dobrej wadze. 
 
- Odciąż swój organizm. Na świecie promuje się setki diet. Każda ma zwolenników i przeciwników. Kilka zasad pojawia się nieprzerwanie od dekad i jest potwierdzonych licznymi badaniami. To niełączenie różnych składników jedzenia. Wtedy taka mieszanka jest dla organizmu łatwa do strawienia i ciało nie odkłada zbędnych kalorii. A więc zasada naczelna: nie łącz białka z węglowodanami. W jednym posiłku połącz białko (czyli nabiał, mięsa) z warzywami lub węglowodany (ryże, kasze, chleby, makarony) z warzywami. Czyli mięso z sałatką lub np. makaron z sosem bezmięsnym sprzyja chudnięciu. Nie łącz mięsa z ziemniakami, makaronem i kaszami. Nie łącz chleba z szynką i serem. Wprowadzenie tej zasady spowoduje samoczynny spadek wagi i większy poziom energii na co dzień. 
 
- Rozpieść swój organizm. Słodkie jest zdrowe, pod warunkiem, że to naturalne cukry. Jedz owoce, bo zmniejszają ryzyko niepohamowanej chęci na słodycze. Pamiętaj o jednej zasadzie. Wbrew powszechnemu zwyczajowi jedz je przed posiłkiem, a nie na deser. Dlaczego? Bo owoce są szybko trawione i zjedzone po posiłku, „dogonią” go w organizmie. Wtedy w oczekiwaniu na swoją kolej do strawienia, zaczną fermentować i sprzyjać powstawaniu procesów gnilnych oraz gazów. Zjedzone na czczo są docenione przez organizm i bezproblemowo strawione. 
 
- Wzmocnij swój organizm. Natura dała nam ku temu dużo możliwości i nie trzeba stosować suplementów, jeśli dieta jest dobrze zbilansowana. Im bliżej produkt jest natury, tym więcej ma wartościowych składników. Kasze z nieocenioną kaszą jaglaną, ryż brązowy, ciemne makarony i pełnoziarniste pieczywo to jedzenie z cennymi składnikami prosto z natury. Do tego ziarna zbóż, pestki dyni i antydepresyjne pestki słonecznika oraz suszone owoce zamiast sztucznych słodkości, a organizm rośnie w pokłady naturalnej energii i chętniej zrzuca balast niepotrzebnych kilogramów. 
 
- Wesprzyj swój organizm. Koniecznie zastosuj naturalne suplementy, które łagodnie pobudzą twój organizm do metabolizmu i jednocześnie nie rozleniwią naturalnych procesów w ciele. Takie ryzyko istnieje przy suplementach z „gwarancją” szybkiej utraty wagi. W naszej ofercie proponujemy tylko naturalne, sprawdzone suplementy i przy okazji smaczne, a ich skuteczność potwierdzona jest badaniami (tu link). Promujemy zasadę, że odchudzanie może być przyjemne. Smakowita zielona kawa, słodkie jagody Acai w kubku to przyjemne chwile dla Ciebie, dedykowane szczupłej sylwetce.
 
Podziel się    


freshweb.pl 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook google plus blog