Wyszukiwarka:
Bądź na bieżąco z promocjami:

Zielona Kawa : Sklep, Opinie , Recenzje, Porównanie Produktów


 

  - Zielona Kawa Green Coffee 800
Green Coffee 800 to zielona kawa o zharmonizowanym i zbilansowanym składzie przygotowana z myślą o osobach chcących skutecznie i zdrowo zrzucić na wadze. Oprócz właściwości dietetycznych napój ten dodatkowo gwarantuje zastrzyk energii na cały aktywny dzień.
Głównym celem, dla którego została stworzona zielona kawa Green Coffee 800, jest redukcja tkanki tłuszczowej. Aby go osiągnąć, napój efektywnie przyspiesza metabolizm, dzięki czemu spalanie kalorii przebiega w szybszym tempie, a następuje redukcja uczucia głodu. Takie połączenie sprawia, że spożywa się mniej jedzenia, a jednocześnie tkanka tłuszczowa ulega przyspieszonej eliminacji. Efekt ten osiągnięto za sprawą antyutleniaczy i polifenolów, które są składnikiem kawy.
Regularnie spożywana zielona kawa Green Coffee 800 zmniejsza wchłanianie tłuszczy i węglowodanów będących jednym z najistotniejszych powodów nadwagi, dlatego efekty w postaci zgrabniejszej i szczuplejszej sylwetki są widoczne już po kilku tygodniach. Co więcej, zielona kawa Green Coffee 800 przyczyna się również do redukcji cellulitu, co powinno zainteresować przede wszystkim płeć piękną.
Green Coffee 800 znacznie przyspiesza proces odchudzania, jak również pozwala na długotrwałe utrzymanie sylwetki w dobrej kondycji. Dodatkowy atut, jaki posiada ta zielona kawa, to zwiększenie witalności organizmu i dostarczenie mu porcji energii, co zwiększa motywację do pracy czy nauki. Tak samo istotny jest fakt, że spożywanie Green Coffee 800 nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi i jest w pełni bezpieczne dla zdrowego organizmu.
 

 
- Zielona Kawa Green Coffee 1000
Zielona kawa Green Coffee 1000 to efekt długotrwałych prac naukowców i dietetyków, którzy wspólnymi siłami stworzyli jedyny w swoim rodzaju napój pozwalający na zrzucenie nadwagi nawet w przypadku osób z dużą otyłością.
Składająca się z wyselekcjonowanej mieszkanki ziół zielona kawa odchudzająca Green Coffee 1000 spełnia najbardziej wyśrubowane wymogi dietetyczne, dlatego stosować ją powinien każdy, kto chciałby szybko i skutecznie zrzucić nadmierną ilość tkanki tłuszczowej. Jej regularnie spożywanie przyczynia się do szybszej przemiany materii, w efekcie czego kalorie są spalane efektywniej, co w prostej linii przekłada się na szczuplejszą sylwetkę.
Jednocześnie zielona kawa Green Coffee 1000 zmniejsza uczucie głodu, dzięki czemu szybsza przemiana materii łączy się z mniejszą ilością spożywanych kalorii, co w ciągu zaledwie kilku tygodni może przynieść zauważalne efekty w odchudzaniu. Wpływ na to ma zawartość antyutleniaczy i polifenolów znajdujących się w napoju, które w połączeniu z naturalną kofeiną zapewniają spory zastrzyk energii na cały dzień.
Zielona kawa Green Coffee 1000 jest polecana również w przypadku pań chcących zredukować poziom cellulitu w organizmie, ponieważ radzi sobie na tym polu doskonale. Dodatkowy atut napoju to zwalczanie złego cholesterolu we krwi, który jest częstą i bardzo niebezpieczną dolegliwością występującą u osób otyłych. Właśnie one w szczególności powinny zainteresować się kupnem Green Coffee 1000, dzięki której w krótkim czasie mogą uzyskać szczupłą i atrakcyjną sylwetkę.
 

 
- Tabletki Zielona Kawa 
Tabletki Green Coffee 1000 to skondensowana zielona kawa w kapsułkach 500mg, za sprawą której można uzyskać szczupłą i zdrową sylwetkę w stosunkowo krótkim czasie i bez większych wyrzeczeń. Oprócz tego mają one szereg innych atutów, o których mowa poniżej.
Zielona kawa w tabletkach Green Coffee 1000 efektywnie przyczynia się do redukcji nadwagi poprzez przyspieszenie procesu metabolizmu, w efekcie czego poziom tkanki tłuszczowej ulega szybkiemu obniżeniu. Dodatkowo ten jedyny w swoim rodzaju specyfik w dużym stopniu eliminuje uczucie głodu, co przekłada się na mniejsze spożycie posiłków, a tym samym utratę wagi.
Zielona kawa w tabletkach Green Coffee 1000 posiada również właściwości prozdrowotne, gdyż przyczynia się do obniżenia ciśnienia tętniczego i poziomu cholesterolu we krwi, a także zmniejsza ryzyku wystąpienia choroby Alzheimera poprzez zabezpieczenie przed niepoprawnym metabolizmem komórkowym w mózgu. Tak samo istotny jest fakt ochrony przez groźnymi wolnymi rodnikami mogącymi powodować wystąpienie nowotworu.
Kolejna zaleta, jaką posiada zielona kawa w tabletkach Green Coffee 1000, to oczyszczanie organizmu z różnego rodzaju toksyn i złogów, które destabilizują jego funkcjonowanie. Napój ten zalecany jest także każdemu, kto chce ustabilizować poziom cukru we krwi, na co pozwala połączenie kofeiny z kwasem chlorogenowym. Wszystko to sprawia, że systematycznie spożywana zielona kawa w tabletkach Green Coffee 1000 doprowadza do skutecznej poprawy zdrowia i redukcji otyłości.
 

Jak działa zielona kawa

Osoby, które zadają sobie pytanie, jak szybko schudnąć, zapewne niejednokrotnie słyszały o tym, że szybkie odchudzanie może zapewnić zielona kawa w tabletkach lub zielona kawa w kapsułkach. Ile jest w tym prawdy? Czy ten specyfik rzeczywiście ma takie świetne działanie, a jeśli tak, to z czego ono wynika? Na te i inne pytanie związane ze skutecznością zielonej kawy postaramy się odpowiedzieć w niniejszym tekście.

Ostatnimi czasy zielona kawa stała się przebojem w walce o skuteczne odchudzanie. Eksperymenty naukowe, jakim została poddana, wyraźnie wskazują, iż może pozytywnie przyczynić się do zrzucenia zbędnych kilogramów. W rzeczywistości zielona kawa to nic innego jak naturalne ziarna kawy, których nie poddano procesowi palenia. Tabletki zielona kawa ani kapsułki zielona kawa nie zawierają jednak tych ziaren, a wyłącznie pochodzący z nich ekstrakt. Co sprawia, że dzięki nim proste odchudzanie staje się możliwe?

Kwas chlorogenowy

Podstawową zaletą zielonej kawy jest to, że zawiera ona antyoksydanty, czyli przeciwutleniacze, które dzięki uniknięciu procesu spalania występują w większych ilościach niż w zwykłej, prażonej kawie. Głównym przeciwutleniaczem znajdującym się w zielonej kawie jest kwas chlorogenowy, również występujący w większych dawkach w zielonej aniżeli w zwykłej kawie. Jego wpływ na organizm jest nad wyraz pozytywny, ponieważ może on przeciwdziałać występowaniu różnego rodzaju zaburzeń i dolegliwości zdrowotnych, a także skutecznie eliminuje wirusy i obniża poziom cukru we krwi. W efekcie węglowodany proste wchłaniają się dłużej, co doprowadza do wolniejszego odkładania się nadmiaru tłuszczu w organizmie.

Kofeina

O ile kwas chlorogenowy ma pozytywny wpływ przede wszystkim na ogólny stan organizmu, o tyle znajdująca się w zielonej kawie kofeina dodatkowo wspomaga proces odchudzania. Jej działanie sprawia, że przemiana materii zostaje pobudzona i przyspieszona, dlatego tłuszcze i węglowodany rozkładają się szybciej i nie odkładają się w organizmie w postaci brzydko wyglądających „boczków”, fałd czy cellulitu. Ponadto przed kupnem danego produktu z segmentu środków na odchudzanie warto zorientować się, czy zawiera on prawdziwą czystą zieloną kawę, która jeszcze bardziej wspomaga skuteczne odchudzanie.


Tajemnica zielonej kawy

Jak potwierdzają różnego rodzaju badania naukowe, zielona kawa jest świetnym specyfikiem wspomagającym odchudzanie. Choć wiele osób ma świadomość jej pozytywnego działania, to duża część nie wie, z czego ono wynika. Aby rozjaśnić tę kwestę, w niniejszym artykule dokładnie przybliżamy skład i formy spożycia zielonej kawy.

Zawartość:

Zielona kawa różni się od prażonej tym, że dzięki pominięciu procesu obróbki cieplnej zawiera ona kwasy, które w jego wyniku zanikają. Należy do nich zaliczyć kwasy: chlorogenowy, chinowy, jabłkowy, cytrynowy, octowy i mrówkowy. Spora część z nich nie występuje w prażonej kawie w takim natężeniu jak w przypadku zielonej kawy, co wynika z zaniechania procesu palenia. Jako że powyższe kwasy posiadają właściwości odchudzające, to zielona kawa w tabletkach i zielona kawa w kapsułkach, która zawiera ekstrakt z ziaren zielonej kawy, jest polecana przez wielu specjalistów doradzających, jak szybko schudnąć.

Również tabletki zielona kawa i kapsułki zielona kawa pozwalają na szybkie odchudzanie, co zawdzięczają zawartości ekstraktu z ziaren. Jego działanie powoduje, że przyswajalność cukrów przez jelita staje się słabsza, dlatego proces odkładania się ich nadwyżki w organizmie w postaci nieestetycznej, nadmiernej tkanki tłuszczowej zostaje spowolniony. Co ważne, zielona kawa zapewnia nie tylko skuteczne odchudzanie, ale również spowalnia akumulację trójglicerydów w obrębie wątroby, a także stabilizuje pracę żołądka i skutecznie walczy z groźnymi wolnymi rodnikami.

Formy spożycia

Ziarna zielonej kawy same w sobie są bardzo twarde, a ich smak cierpki i niezbyt przyjemny, dlatego najczęściej spożywa się ją w formie ekstraktu zawartego w tabletkach i kapsułkach, jak również pod postacią wyciągu dostępnego w herbaciarniach. Nierzadko występuje ona w zestawieniu z innymi składankami wspomagającymi proste odchudzanie, takimi jak zioła, aminokwasy, witaminy czy zielona kawa. Różnorodność dostępnych produktów jest duża, toteż bez większego problemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie.


Siła zielonej kawy w skutecznym odchudzaniu
 
Walka z nadmiarem kilogramów nie jest łatwa i najczęściej wiąże się ze sporymi wyrzeczeniami. Restrykcyjna dieta ograniczająca kaloryczność posiłków oraz konieczność prowadzenia aktywności fizycznej sprawiają, że niewielu osobom udaje się dotrwać do końca kuracji. A jeśli nawet, szybko wracają do dawnych nawyków, niwecząc efekty odchudzania. Stąd wynika więc tak ogromna popularność naturalnych pogromców tłuszczu i supresantów apetytu. Jednym z najnowszych odkryć jest zielona kawa, która - jako środek odchudzający bije rekordy popularności.
 
Zielona kawa, czyli co?
 
Zielona kawa to nic innego jak ziarna kaowca, które nie zostały poddane ani fermentacji, ani paleniu. W smaku jest dość gorzka, zapach kojarzy się z orzechami, a wyglądem zupełnie nie przypomina ciemnych ziaren. 
W czym tkwi tajemnica skuteczności zielonej kawy?
Regularne przyjmowanie preparatów bazujących na zielonej kawie wspomaga proces odchudzania. A to wszystko dzięki obecności kwasu chlorogenowego.
Badania naukowe wykazały, że substancja ta wpływa korzystnie na metabolizm węglowodanów i tłuszczów, przyczyniając się do redukcji tkanki tłuszczowej. Ponadto kwas chlorogenowy zapobiega gwałtownemu spadkowi poposiłkowego stężenia glukozy we krwi. Dzięki temu nie dopuszcza do napadów głodu i podjadania między posiłkami. 
 
Dlaczego palona kawa nie odchudza?
 
Proces palenia kawy sprawia, że ziarna zostają niemalże doszczętnie wypłukane z kwasu chlorogenowego, odpowiadającego za odchudzające właściwości zielonej kawy. Dlatego tylko zielone ziarna pomagają skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. 
Zielona kawa w formie suplementów
Zielona ziarna kawy są dostępne w sprzedaży, jednakże ich smak może nie być do przyjęcia przez kubki smakowe. Dlatego na rynku pojawiają się suplementy, opierające swoje działanie na ekstrakcie z ziaren zawierających odchudzający kwas chlorogenowy. 
 
Warto przy tym pamiętać, że preparaty bazujące na zielonej kawie nie są żadnymi magicznymi środkami. Bez naszej pomocy nie dadzą zadowalających efektów. By w pełni poznać ich moc, suplementację należy połączyć ze zdrową dietą oraz minimalną aktywnością fizyczną. 

Zielona kawa FAQ – najczęściej zadawane pytania

 

Czy zielona kawa rzeczywiście odchudza? Czy jest bezpieczna? W jakiej formie ją przyjmować? Czy jej spożywanie wiąże się z występowaniem jakichś skutków ubocznych? Na te i inne najczęściej zadawane pytania związane z zieloną kawą odpowiadamy w poniższym artykule, rozwiewając mity na temat tego produktu.

 

  1. Czy zielona kawa zapewnia szybkie odchudzanie?

 

Zielona kawa z całą pewnością gwarantuje skuteczne odchudzanie, gdyż zawiera kwas chlorogenowy, który w połączeniu z kofeiną redukuje proces odkładania się w organizmie nadmiaru cukru jako tkanki tłuszczowej. To, w jakim stopniu i w jakim czasie osiągnie się zadowalające efekty w postaci szczupłej sylwetki, zależy jednak przede wszystkim od nas i od tego, czy będziemy wspomagać zieloną kawę w procesie odchudzania.

 

  1. Jaki tryb życia prowadzić, spożywając zieloną kawę?

 

Proste odchudzanie nie jest tym, co zielona kawa może sama w sobie zapewnić. Co więcej, w rzeczywistości na rynku nie istnieje żaden tego typu specyfik, dlatego spożywając regularnie zieloną kawę, warto również zadbać o przestrzeganie zasad zdrowego żywienia i systematycznie uprawiać wysiłek fizyczny. Dopiero takie połączenie tak naprawdę pokazuje, jak szybko schudnąć.

  1. Jaka forma zielonej kawy jest najlepsza?

W tym przypadku nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Mianowicie produkty reklamowane jako zielona kawa najczęściej zawierają w sobie jej ekstrakt i są dostępne jako zielona kawa w tabletkach, zielona kawa w kapsułkach czy z dodatkiem jagody acai berry. W gruncie rzeczy ostateczny wybór zależy wyłącznie od nas, naszych upodobań, potrzeb i zasobności portfela, gdyż skuteczność zawsze stoi na tym samym poziomie.

 

  1. Czy zielona kawa jest bezpieczna?

 

Spożywana w dowolnej formie – czy to tabletki zielona kawa, czy kapsułki zielona kawa – jest w pełni bezpieczna i nie istnieje najmniejsze ryzyko pojawienia się jakichkolwiek skutków ubocznych. Wynika to z faktu, iż jest to produkt w pełni naturalny, bazujący na niezmielonych i niepoddanych procesowi palenia ziarnach kaowca.

 

  1. Czy zielona kawa nie jest oszustwem i kolejnym „magicznym” sposobem na szybkie odchudzanie?

 

O ile istnieje na rynku duża liczba niesprawdzonych i nieskutecznych specyfików odchudzających, które mają na celu wyłącznie wypracowanie zysku dla ich producentów, o tyle zielona kawa została gruntownie przebadana i poddana naukowym eksperymentom. Na ich podstawie dowiedziono, że znajdujący się w niej kwas chlorogenowy wraz z kofeiną rzeczywiście redukuje wchłanianie się cukrów do organizmu, toteż bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że nie jest to kolejny „magiczny” produkt.


Zielona kawa uchroni przed udarem mózgu?
 
Wiele się mówi na temat zielonej kawy w kontekście jej odchudzających właściwości. Badania naukowe wykazały, że zawarty w ziarenkach kwas chlorogenowy przyczynia się do zmniejszania wchłaniania węglowodanów. To zaś oznacza czerpanie energii z zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej i … chudnięcie. Tymczasem okazuje się, że zielona kawa to nie tylko skuteczne odchudzanie. To także dobroczynny wpływ na zdrowie. Regularne spożywanie niepalonych ziarenek kawy może przyczynić się do zmniejszenia prawdopodobieństwa wystąpienia udaru mózgu.
 
Właściwości potwierdzone badaniami
 
Do takich wniosków doszli naukowcy z Japonii, którzy nad antyudarowymi właściwościami zielonej kawy debatowali aż kilkanaście lat. Tyle bowiem trwały badania. Przeprowadzono je na grupie ponad 82 tysięcy Japończyków w przedziale wiekowym 45-74 lata. Warto było jednak czekać na wnioski końcowe, ponieważ efekty okazały się oszałamiające. 
 
Wszystko wskazuje na to, że jedna filiżanka zielonej kawy dziennie wystarczy, by zmniejszyć ryzyko udaru mózgu nawet o 20%. Taka sama porcja kawy zmniejsza również ryzyko wystąpienia krwotoku śródmózgowego - i to aż o 32%. Podobne rezultaty daje wypijanie zielonej herbaty, jednak dawka cennych składników musi być dużo wyższa.
 
Co prawda jeszcze nie do końca wiadomo, dlatego zielona kawa zmniejsza ryzyko udaru mózgu. Przypuszcza się jednak, że odpowiada za to kwas chlorogenowy - ten sam, który pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty - jeśli chodzi o skuteczne odchudzanie. Nie jest jednak znany mechanizm działania tej substancji. 
 
Gdzie szukać zieloną kawę?
 
Zielona kawa dostępna będzie w każdym specjalistycznym sklepie z kawą. Trzeba jednak mieć świadomość, że niepalone ziarna są bardzo gorzkie w smaku, a więc wypicie choćby jednej filiżanki napoju może okazać się przeszkodą nie do pokonania. Na szczęście na rynku pojawiają się preparaty zawierające ekstrakt z zielonej kawy. Na szczególną uwagę zasługują te w formie kawowego napoju. Jego smak jest akceptowalny, a przy tym zawiera sporą dawkę prozdrowotnego kwasu chlorogenowego. 

 Czy preparaty z zieloną kawą są bezpieczne?
 
Statystyki wskazują, że coraz więcej osób boryka się z nadwagą i otyłością. I o ile z przybieraniem na wadze nie ma większego problemu, tak skuteczne odchudzanie może okazać się sporym wyzwaniem. Z tego powodu wzrastającą popularnością cieszą się różnorodne preparaty, których celem jest wspomaganie odchudzania. Hitem w ostatnim czasie stały się środki zawierające zieloną kawę. Czy są one w 100% bezpieczne?
 
Nie wszystkie preparaty są wolne od szkodliwych składników
 
Jest to pytanie niezwykle zasadne, ponieważ co jakiś czas na rynku pojawiają się specyfiki, które - choć gwarantują pozytywne efekty odchudzające - nie są do końca bezpieczne. Tak jest m.in. w przypadku tabletek zawierających żywiczan fenterminy czy sibutraminę. Są to substancje wchodzące w skład preparatów odchudzających, które niegdyś można było otrzymać wyłącznie na receptę, a dziś - zakazanych na polskim rynku. A mimo to wpadają w ręce osób marzących o szczupłej sylwetce. Nie jest trudno domyślać się, że skoro tabletki ze zawierają niedozwolone składniki, mogą stanowić zagrożenie życia.
 
Zielona kawa a bezpieczeństwo
 
Preparaty, których głównym składnikiem jest zielona kawa, mogą być bezpieczne. Pod warunkiem, że pochodzą ze sprawdzonego źródła. Warto bowiem mieć świadomość, że coraz częściej pojawiają się podrobione produkty, które nie zawsze zawierają czysty ekstrakt z zielonej kawy. 
Sama zielona kawa działa i jest bezpieczna. Zawiera w składzie kwas chlorogenowy i kofeinę - połączenie, które zapewnia skuteczne odchudzanie. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie wchłaniania węglowodanów oraz czerpanie energii ze zgromadzonych w tkance tłuszczowej zapasów. Ponadto kwas chlorogenowy obniża poziom poposiłkowego stężenia glukozy we krwi, co zapobiega podjadaniu między posiłkami.
 
Które preparaty wybrać?
 
 Zielona kawa - jako sposób na skuteczne odchudzanie - stała się hitem. Dlatego na rynku pojawia się coraz więcej preparatów z tym składnikiem. Warto wybierać te, które posiadają odpowiednie certyfikaty oraz hologramy. To gwarancja zastosowania naturalnych składników.
Na rynku znajdziesz typowe tabletki, których głównym składnikiem jest zielona kawa, jak i preparaty w formie kawowych napojów.

Zielona kawa i jej wpływ na cukrzycę
Jeśli chodzi o skuteczne odchudzanie, zielona kawa stała się hitem. Coraz więcej osób sięga po preparaty bazujące na niepalonych ziarnach, mając na uwadze dążenie do szczupłej sylwetki. Jednak zieloną kawą warto zainteresować się nie tylko z powodu odchudzających właściwości. Okazuje się, że zawarte w ziarenkach substancje zmniejszają ryzyko zachorowania na cukrzycę typu II.
 
Zielona kawa a regulowanie poziomu cukru we krwi
 
Cukrzyca typu II (cukrzyca insulinoniezależna) charakteryzuje się opornością komórek na insulinę. Wynika najczęściej z otyłości bądź też może stanowić powikłanie po wielu chorobach (np. zespole policystycznych jajników). 
Badania nad właściwościami zielonej kawy w kwestii regulowania poziomu cukru we krwi były prowadzone w kilku krajach, m.in. w Indiach. Co prawda odbyły się one na grupie osób o normalnym stężeniu glukozy we krwi. Daje to jednak podstawę, że rezultaty będą podobne w przypadku osób zmagających się z cukrzycą. 
 
W badaniu wzięło udział 30 osób (kobiety i mężczyźni) o prawidłowej masie ciała i prawidłowym poziomie cukru. Chętnym podano ekstrakt z zielonej kawy w różnych dawkach: od 100 do 400 mg. U wszystkich osób, niezależnie od dawki, odnotowano spadek poziomu cukru we krwi. U osób, które zażyły 400 mg ekstraktu z zielonej kawy odnotowano spadek stężenia glukozy o 24% w ciągu 30 minut od zażycia dawki. Po dwóch godzinach odnotowano spadek rzędu 31%. 
 
W czym tkwi tajemnica przeciwcukrzycowego działania zielonej kawy?
 
Okazuje się, że zielona kawa obniża poziom cukru we krwi dzięki zawartości kwasu chlorogenowego. Jest to silny przeciwutleniacz, który zwiększa wrażliwość komórek na insulinę. Ma to ogromne znaczenie w przypadku cukrzycy typu II, gdzie komórki wykazują właśnie oporność na ten hormon. 
 
Zielona kawa w wygodnej formie napoju
 
Wcale nie trzeba sięgać po ziarna zielonej kawy, które charakteryzują się goryczą. Na rynku dostępne są suplementy w postaci gotowych napojów kawowych. Ich spożywanie jest całkowicie bezpieczne, pod warunkiem, że pochodzą ze sprawdzonych źródeł. 
 

Zielona kawa i chrom - udane połączenie
 
Osoby, które chcą pozbyć się nadmiaru kilogramów liczą na dobroczynne działanie specjalnych suplementów diety. Dzięki nim odchudzanie może przebiegać bez większych wyrzeczeń. Ciekawym połączeniem, jeśli chodzi o preparaty wspomagające odchudzanie są te stanowiące połączenie wyciągu z zielonej kawy oraz chromu. Stosowane regularnie pozwalają zgubić nadmiar kilogramów w znacznie krótszym czasie. W czym tkwi ich siła skuteczności?
 
Odchudzające działanie zielonej kawy
 
Zielona kawa - jako preparat na odchudzanie - zyskuje na popularności. Badania naukowe wykazały, że wspomaga proces walki z nadwagą, wpływając jednocześnie pozytywnie na kondycję zdrowotną. Cudowne działanie zielonej kawy wynika przede wszystkim z obecności kwasu chlorogenowego. Jest to substancja wykazująca dobroczynny wpływ na cały organizm. W kwestiach odchudzania znaczenie ma jednak głównie zmniejszanie wchłaniania węglowodanów. Blokowanie tego procesu pozwala na to, by organizm czerpał ze zgromadzonych w tkance tłuszczowej zapasów, przekształcając je na potrzebną energię. Dzięki temu podkręcany jest jednocześnie metabolizm, co skutkuje intensywną utratą masy ciała.
 
Odchudzające działanie chromu
 
Chrom jest pierwiastkiem, którego odchudzające właściwości znane są od dłuższego czasu. Był on bowiem składnikiem jednych z pierwszych tabletek na odchudzanie w ogóle dostępnych na rynku. 
Chrom zasłynął przede wszystkim ze swoich właściwości, przyczyniających się do zmniejszenia apetytu na słodycze. A wiadomo przecież, że to właśnie słodkości stanowią potężną dawkę pustych kalorii, przyczyniając się do wzrostu masy ciała. Chrom bierze udział w regulowaniu poziomu cukru we krwi. Zapobiega spadkowi stężenia poposiłkowego glukozy, dzięki czemu nie pojawia się ochota na podjadanie między posiłkami. Jednocześnie chrom odpowiada za podkręcenie metabolizmu, co skutkujesz utratą masy ciała w jeszcze krótszym czasie. 
 
Gdzie szukać zielonej kawy i chromu? 
 
By skorzystać z odchudzających właściwości chromu oraz zielonej kawy, warto sięgnąć po odpowiednie suplementy diety. Można zdecydować się na łykanie i zielonej kawy i chromu oddzielnie, niemniej jednak taka wersja jest dość kłopotliwa. Lepiej sięgnąć po gotowe preparaty, dostarczające oba składniki, np. Zielona Kawa Leptin Slim Green Coffee 1000. 
 
 
Podziel się    


freshweb.pl 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone
facebook google plus blog